שיחה בשניים

תאריך: יום רביעי, י"א תמוז, התשע"ג, 19 ביוני, 2013, 16:30-18:00
מיקום: טדי A

 

 ראיונות אחד על אחד. הזדמנות להכיר מקרוב ומזוויות לא שגרתיות אורחים נבחרים מבין באי הועידה שסיפור חייהם הנו מסכת מרתקת של הישגים, יצירה ומנהיגות. מה נדרש כדי שאדם יהפוך למוביל בתחומו? האם ניתן ללמוד מדרכם והישגיהם של אנשים אלה על מאפייניה של מנהיגות הסוללת דרך אל מחר טוב יותר?

 

מנחה:

מר אודי סגל, ישראל:

אודי סגל הינו עיתונאי ומשמש ככתב המדיני של חדשות ערוץ .2

 

דוברים:

 

 מר ג'ון ביירד, קנדה:

 

 

גברת וויילי דאי, ארה"ב:

וויילי דאי היא מייסדת משותפת של קבוצת הטכנולוגיה "מארוול". היא האשה היחידה הנמנית על מייסדי חברה גלובלית לחצאי-מוליכים, ומאז ייסודה בשנת 1995, היא סייעה להפיכתה של "מארוול" לאחת מחברות הצמרת בתחום חצאי-המוליכים העולמי. על תרומותיה לטכנולוגיה ולחברה, השבועון "ניוזוויק" כלל את דאי ברשימת "150 נשים המשנות את העולם", "פורבס" כלל אותה ברשימת "100 הנשים המשפיעות ביותר בעולם" ורשת CNN אינטרנשיונל הציגה אותה במסגרת הסדרה "נשים מובילות".

 

 

מר רוברט דה נירו, ארה"ב:

 

 

גברת שרון סטון, ארה"ב:

שרון סטון היא שחקנית, מפיקה, במאית, פעילה חברתית והומניטארית. היא הופיעה ביותר מ-50 סרטים, היתה מועמדת לפרס האוסקר על הופעתה ב"קאזינו", וזכתה בפרסי גלובוס הזהב ו"אמי". סטון היתה במשך עשרים שנה יו"ר המגבית העולמית של המכון האמריקני לחקר האיידס (amFar) והיא היו"ר התרבותי של YALA, הארגון המקוון לשלום במזרח התיכון. היא מרצה אורחת באוניברסיטת הרווארד וזכתה בפרס הפעילה הומניטארית מטעמה. סטון היא חברה ותומכת ראשית של המכון ההימאלאיי האמריקני וכובדה בפרס הצדקה העולמי, בתואר אביר ומפקדת לספרות מטעם ממשלת צרפת, פרס הומניטארי מטעם המגבית לזכויות האדם וקיבלה את תואר אזרחית השנה של לוס אנג'לס.

 

מר ג'ון צ'יימברס, ארה"ב:

 ג'ון צ'יימברס הוא יו"ר ומנכ"ל "סיסקו". הוא כיהן כסגן יו"ר המועצה המייעצת הנשיאותית לתשתיות של הנשיא ג'ורג' ו. בוש, בצוות המעבר ובוועדת החינוך של הנשיא ג'ורג' ו. בוש, ובוועדת מדיניות הסחר של הנשיא ביל קלינטון. צ'יימברס זכה בפרסים רבים על מנהיגותו, כולל פרס באואר לשנת 2002 עבור מנהיגות עסקית מטעם מכון פרנקלין, נבחר כאחד מ-"100 האנשים המשפיעים ביותר" ע"י השבועון "טיים", אחד מ-"25 המנהלים הבולטים ביותר בעולם" ע"י "ביזנסוויק" ו"מנכ"ל השנה" על ידי כתב-העת "צ'יף אקסקיוטיב". תחת הנהגתו הפילנתרופית, "סיסקו" זכתה פעמיים בפרס ההצטיינות באחריות חברתית תאגידית מטעם משרד החוץ של ארה"ב, ובפרס "האזרח הגלובלי ע"ש קלינטון" בפעם הראשונה אי-פעם שפרס זה חולק.

 

מר בוריס פ. ג'. קולארדי, שווייץ:

 מר בוריס פ. ג'. קולארדי הוא מנכ"ל קבוצת יוליוס בר בע"מ ובנק יוליוס בר ושות' בע"מ. יוליוס בר אחזקות בע"מ נוסדה ב-1890, והיא מהווה את אחד הבנקים הגדולים בשווייץ לניהול הון. קודם לכן שימש קולארדי כמנהל התפעול באירופה, המזרח התיכון וצפון אפריקה וראש הפרויקטים המיוחדים וכחבר ועדת הניהול של הבנקאות הפרטית באירופה באגף הבנקאות הפרטית של "קרדיט סוויס" לונדון/ציריך. הוא יו"ר הוועדה האכסקוטיבית של איגוד הבנקים למסחר ולהשקעות של שווייץ.